Menu
Semkon
Workshop

Sociální sítě pro firmy

10.4. 2018 | 09:00 - 16:00

Praha, hotel Occidental (Barceló), Na Strži 32, Praha 4

Praktický workshop Vás provede sociálnímu sítěmi a poradí, jak se na nich nejlépe prezentovat.

Více o akci

Každá úspěšná firma musí zachytit trend a musí se snažit přiblížit se potenciálnímu nebo stávajícímu zákazníkovi. Sociální sítě jsou totiž skvělým prostorem pro budování Brand Equity a Relationship marketingu. Za minimální náklady tak může malá firma se zajímavým obsahem komunikace konkurovat velkým gigantům. Na semináři si rozebereme tři základní složky kvalitní, moderní komunikace: obsah, social care a krizovou komunikaci. 

Povíme si, jak  nastartovat komunikaci tak, aby značka zvýšila svojí hodnotu a vytvořila vztah se zákazníky a udělal z nich i opravdově fanoušky svého Love Brandu. Prakticky si ukážeme, které soc. sítě jsou ideální pro kterou cílovou skupinu a probereme samozřejmě i odlišnosti v komunikaci na jednotlivých platformách. Seminář tak přinese klíčové informace, jak nejlépe využít potenciál soc. sítí pro komunikaci Vašeho projektu.

Těšíme se na setkání s Vámi, 

za tým společnosti SEMKON, s.r.o.

Libuše Kameníčková

 

 

 

Program 4

08:15
Registrace účastníků
09:00
Úvod a zahájení workshopu
09:30 - 16:00
Program workshopu
16:30
Diskuse, závěr workshopu

 

  • Komunikace na sociálních sítích
  • Facebook a jeho základy
  • Social care 
  • Krizová komunikace
  • Analytické nástroje
  • Ideální soc. sítě pro komunikaci firmy
  • Zásady komunikace na sociálních sítích

Témata workshopu:

 

Změna programu vyhrazena.. 

Přednášející 4

Filip Zikmund

Ing. Filip Zikmund MBA

Head of Social Media at Prague City Hall

Od roku 2012 pracuje v marketingu se zaměřením na sociální sítě a nová média. Od podzimu 2012 se stará o facebookový profil hlavního města Prahy, kde bylo zapotřebí nastavit jasnou koncepci a strategii. Díky tomu se podařilo z fb profilu Prahy vytvořit hlavní komunikační kanál města, který v krátkodobé i dlouhodobé interakci poráží i (co do počtu fans) desetkrát větší profily metropolí, jako jsou New York City, Chicago, Glasgow, Madrid, Hamburk, Dallas, Kodaň, Vídeň, Varšava nebo Milán. Po facebookovém profilu rozšířil portfolio Prahy o další sociální sítě twitter, youtube, instagram, pinterest, tumblr. a snapchat. Zároveň spolupracuje s mnoha dalšími subjekty z veřejného i soukromého sektoru, kterým se stará o strategii komunikace na sociálních sítích a krizovou komunikaci.

Praktické informace 4

Sociální sítě pro firmy

Manažer konference:  Soňa Miňovská | minovska@semkon.cz | 774 457 267

Místo konání: Hotel Occidental (Barceló), Na Strži 32, 140 00 Praha

Doprava:  Metro trasa C – stanice Pankrác

Parkování:  Parkování je v této části bez placených zón stání, v okolí hotelu lze bez problémů zaparkovat. Parkování u hotelu Oáza nebo vlevo před vjezdem na parkoviště hotelu Occidental v parkovacím domě. Cena pro účastníky konference 200 Kč/hod. - parkovací kartu nutno aktivovat na recepci hotelu a zde i parkování uhradit. Možnosti parkování (pro zvětšení klikněte na obrázek).

  

Všeobecné obchodní podmínky 4

Účastník odesláním registračního formuláře prohlašuje, že souhlasí s poskytnutím osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma a sídlo zaměstnavatele, pracovní zařazení, a s jejich následným uchováváním a zpracováním společností SEMKON, s.r.o. Společnost SEMKON, s.r.o. je zapsána v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00064030. Veřejný registr zpracování je k dispozici na:                                                       http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=29&submenu=30 
                                                                             

Údaje uvedené v registračním formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použité pro zpracování registrace účastníka a vystavení zálohové faktury. Zasláním registrace účastník souhlasí s použitím osobních údajů společností  SEMKON, s r.o. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a svoluje k zasílání informací spojených se seminářem a společností SEMKON, s.r.o. Po obdržení přihlášky bude emailem zasláno potvrzení o registraci spolu se zálohovou fakturou (100% registračního poplatku). Registrační poplatek musí být uhrazen v plné výši do data splatnosti. V případě jakéhokoliv problému s registrací či zálohovou fakturou nás neprodleně kontaktujte na telefonním čísle 774 457 267 či 222 231 227. 

 

Účastnický poplatek zahrnuje: Vstup na akci pro jednu osobu, celodenní občerstvení (snídaně, kávové přestávky, oběd) a tištěný a elektronický sborník prezentací. Účastník po konání akce obdrží potvrzení o účasti a zúčtovací fakturu. 
 

Provedená registrace je závazná. Organizátor semináře musí být písemně vyrozuměn o zrušení účasti na konferenci/semináři, změna účastníka je možná bez dalšího poplatku. O případné neúčasti či změně nás prosím informujte emailem. Při zrušení registrace účastníka/účastníků budou uplatňovány následující podmínky: do 1. dubna 2018 bude účtován storno poplatek ve výši 50% fakturovaného poplatku, od 1. dubna 2018 bude účtován jako storno poplatek celý účastnický poplatek.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu, přednášejících či termínu konání. Pokud taková změna nastane, je povinen neprodleně informovat všechny přihlášené. 

​Plné znění všeobecných obchodních podmínek společnosti SEMKON, s.r.o. 

Poplatky 4

Ceny jsou uvedeny bez DPH

2850 Kč

Účastnický poplatek

Registrace 4

Sociální sítě pro firmy

10.4. 2018 | 09:00 - 16:00 Praha, hotel Occidental (Barceló), Na Strži 32, Praha 4

Vyplňte prosím registrační údaje účastníka

Návštěvník číslo 2

Návštěvník číslo 3

Návštěvník číslo 4

Návštěvník číslo 5

Typ registračního poplatku

2850 Kč

Účastnický poplatek

(Ceny jsou uvedeny bez DPH21%)

přidat dalšího účastníka

Prosíme o vyplnění Vašich registračních údajů, které budou použity pro vytvoření zálohové faktury

Chcete zaslat fakturu na jinou adresu? Klikněte zde..

Korespondenční adresa

Závěrečná ustanovení

Účastnický poplatek zahrnuje vstup na akci, sborník přednášek a občerstvení.

Upozornění:

Při registraci prosím věnujte pozornost také Všeobecným podmínkám společnosti Semkon. Tyto podmínky se týkají především zrušení, registrace, storno poplatků a následné fakturace.

Potvrzuji správnost vyplněných údajů v registračním formuláři a souhlasím se všeobecnými podmínkami

Přeji si odebírat elektronickou podobu Newsletteru společnosti Semkon, a být tímto způsobem zpravován o připravovaných konferencích a seminářích

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by dr-abe