Menu
Semkon
Seminář

Efektivní komunikace s veřejností - zákazníkem

6.12. 2018 | 09:00 - 17:00

ces

Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Seminář Efektivní komunikace s veřejností – zákazníkem Vás provede pravidly komunikace, poradí jak se v komunikaci zdokonalit, čemu se vyvarovat a na co si dát pozor.

Více o akci

V rámci semináře se zaměříme na typologii klientů, naučíme se rozeznat problematické lidi, manipulátory a jak s nimi komunikovat a vycházet. Dále se naučíme, jak zvládat stresové a vyhrocené situace, jaká jsou naše asertivní práva a jak je použít v praxi. Podíváme se na nezbytné komunikační dovednosti nejen úředníků a pracovníků v každodenním styku s lidmi.  Dozvíte se, co o nás vypovídá naše řeč těla a jak ji správně nastavit, jak gesty, mimikou či postoji umět pracovat s druhými. V čem je důležitá rétorika, jak vést rozhovor či pravidla telefonování. Nezbytnou součástí semináře jsou také prezentační dovednosti a zvládání trémy. 

Seminář Vás provede základy efektivní komunikace, dodá rady a tipy, jak zlepši své vystupování a upozorní na komunikační chyby, které nám v každodenním kontaktu unikají a přitom jsou velmi důležité a mohou sehrát zásadní roli, ať už při komunikaci s veřejností či Vašim zákazníkem.

Těšíme se na setkání s Vámi, 

za tým společnosti SEMKON, s.r.o.

Libuše Kameníčková

Program 4

08:15
Registrace účastníků
09:00
Úvod a zahájení semináře
09:00 - 17:00
Program semináře
17:00
Závěr semináře 
 
  • Typologie klientů u a problematičtí lidé
  • Nezbytné komunikační dovednosti úředníků
  • Asertivita
  • Vedení rozhovoru, rétorika
  • Řeč těla, zvládání trémy
  • Prezentační dovednosti a pravidla telefonování

Témata semináře:

 
17:00
Závěr semináře 

Změna programu vyhrazena 

Přednášející 4

Martina Boušková

Mgr. Martina Boušková

lektorka komunikace

Mgr. Martina Boušková absolvovala obor český jazyk – občanská nauka na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po třech letech praxe ve školství se začala věnovat médiím. Pracovala osm let jako moderátorka a redaktorka zlínských soukromých rádií Publikum, Rock Max a Čas, korektorka knižních vydavatelství Cupro a Kniha Zlín. Sedm let připravovala texty pro katalogy MFF pro děti a mládež ve Zlíně. Zkušenosti sbírala také v Praze jako copywriter oddělení self- promotion TV Nova. Do Zlína se vrátila na pozici výkonné ředitelky regionální TV Emurfilm. V současnosti se věnuje pedagogické práci při výuce českého jazyka a tzv. „měkkých dovedností“ na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Vyučuje předměty Profesionální komunikace, Týmová práce a Mediální trénink.

Praktické informace 4

Efektivní komunikace s veřejností - zákazníkem

Manažer semináře:  Libuše Kameníčková | kamenickova@semkon.cz | 777 950 853

Místo konání: Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Doprava:  Metro stanice - Florenc

Parkování: Parkování je v této části Prahy poměrně obtížné (Praha 8 má zřízené parkovací zóny), doporučujeme použít městskou hromadnou dopravu.  K využití jsou také parkoviště P+R, které jsou umístěny u metra v lokalitách Skalka I, II, Zličín I, II, Nové Butovice, Opatov, Chodov, Ládví, Letňany, Rajská zahrada, Černý Most I, II, Nádraží Holešovice a Depo Hostivař – více na http://www.parkujvklidu.cz/parkovani-pr/ . Protože parkoviště P+R bývají velmi často obsazené, doporučujeme další možnosti pro parkování. Nedaleko hotelu je placené parkoviště Na Florenci 25 Praha 1, Nové město, (vjezd z ulice Na Florenci). Více zde: http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-rap-praha-s-r-o-/ Příjezd po dálnici D8 – parkoviště Střelničná / Dolejškova Praha 8, celodenní parkování stojí 100kč http://www.hlidaneparkoviste.cz/parkoviste-praha-a-okoli/parkoviste-parkovisteladvi-cz . Příjezd po dálnici D1 - http://www.parkovistepraha.cz/index.php?site=pankra

Všeobecné obchodní podmínky 4

Účastník odesláním registračního formuláře prohlašuje, že souhlasí s poskytnutím osobních údajů v rozsahu jméno a příjmení, poštovní/fakturační adresa, číslo telefonu, e-mailová adresa, obchodní firma a sídlo zaměstnavatele, pracovní zařazení, a s jejich následným uchováváním a zpracováním společností SEMKON, s.r.o. Společnost SEMKON, s.r.o. je zapsána v registru zpracování osobních údajů vedeného Úřadem pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00064030. Veřejný registr zpracování je k dispozici na:                                                       http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=29&submenu=30 
                                                                             

Údaje uvedené v registračním formuláři nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použité pro zpracování registrace účastníka a vystavení zálohové faktury. Zasláním registrace účastník souhlasí s použitím osobních údajů společností  SEMKON, s r.o. dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a svoluje k zasílání informací spojených se seminářem a společností SEMKON, s.r.o. Po obdržení přihlášky bude emailem zasláno potvrzení o registraci spolu se zálohovou fakturou (100% registračního poplatku). Registrační poplatek musí být uhrazen v plné výši do data splatnosti. V případě jakéhokoliv problému s registrací či zálohovou fakturou nás neprodleně kontaktujte na telefonním čísle 774 457 267 či 222 231 227. 

 

Účastnický poplatek zahrnuje: Vstup na akci pro jednu osobu, celodenní občerstvení (snídaně, kávové přestávky, oběd) a tištěný a elektronický sborník prezentací. Účastník po konání akce obdrží potvrzení o účasti a zúčtovací fakturu. 
 

Provedená registrace je závazná. Organizátor semináře musí být písemně vyrozuměn o zrušení účasti na konferenci/semináři, změna účastníka je možná bez dalšího poplatku. O případné neúčasti či změně nás prosím informujte emailem. Při zrušení registrace účastníka/účastníků budou uplatňovány následující podmínky: do 1. září 2018 bude účtován storno poplatek ve výši 50% fakturovaného poplatku, od 1. září 2018 bude účtován jako storno poplatek celý účastnický poplatek.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu programu, přednášejících či termínu konání. Pokud taková změna nastane, je povinen neprodleně informovat všechny přihlášené. Odesláním registrace potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů společnosti Semkon.​

​Plné znění všeobecných obchodních podmínek společnosti SEMKON, s.r.o.  Odesláním registrace souhlasíte také se zpracováním osobních údajů. 

Poplatky 4

Ceny jsou uvedeny bez DPH

2290 Kč

Registrační poplatek státní a veřejná správa

2690 Kč

Základní registrační poplatek

1900 Kč

Poplatek pro malé obce (do 2000 tis. obyvatel)

Registrace 4

Efektivní komunikace s veřejností - zákazníkem

6.12. 2018 | 09:00 - 17:00 Hotel Jurys Inn Prague, Sokolovská 204/11, 186 00 Praha 8-Florenc

Vyplňte prosím registrační údaje účastníka

Návštěvník číslo 2

Návštěvník číslo 3

Návštěvník číslo 4

Návštěvník číslo 5

Typ registračního poplatku

2290 Kč

Registrační poplatek státní a veřejná správa

2690 Kč

Základní registrační poplatek

1900 Kč

Poplatek pro malé obce (do 2000 tis. obyvatel)

(Ceny jsou uvedeny bez DPH21%)

přidat dalšího účastníka

Prosíme o vyplnění Vašich registračních údajů, které budou použity pro vytvoření zálohové faktury

Chcete zaslat fakturu na jinou adresu?Klikněte zde..

Korespondenční adresa

Závěrečná ustanovení

Účastnický poplatek zahrnuje vstup na akci, sborník přednášek a občerstvení.

Upozornění:

Při registraci prosím věnujte pozornost také Všeobecným podmínkám společnosti Semkon. Tyto podmínky se týkají především zrušení, registrace, storno poplatků a následné fakturace.

Potvrzuji správnost vyplněných údajů v registračním formuláři, souhlasím se všeobecnými podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů společnosti Semkon

Přeji si odebírat elektronickou podobu Newsletteru společnosti Semkon, a být tímto způsobem zpravován o připravovaných konferencích a seminářích

Odesláním registrace potvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů společnosti Semkon.

Newsletter

Jste rádi neustále v obraze?
zadejte nám svou emailovou adresu a my Vás budeme informovat o nadcházejících akcích.

Zrušit
© Semkon 2015, all rights reserved,
powered by dr-abe